Zakres usług weterynaryjnych świadczonych przez Przychodnię

LYSSETKY

Międzynarodowy system identyfikacji psów szczepionych przeciwko wściekliźnie

Skąd nazwa?

Lissa - to wścieklizna a LYSSETKY - to metalowe identyfikatory przytwierdzane psom do obroży, potwierdzające fakt szczepienia przeciwko wściekliźnie z wygrawerowaną informacją tele-adresową przychodni. Można je otrzymać tylko od lekarza weterynarii po zaszczepieniu psa.

Najważniejsze jest to, że LYSSETKY widać z daleka

Wiemy więc czy pies był w danym roku szczepiony. W razie pogryzienia osoba poszkodowana jest dużo spokojniejsza, nie wpada w panikę, a wygrawerowany na znaczku numer telefonu do gabinetu szczepiącego pozwala na szybki z nim kontakt w celu potwierdzenia faktu szczepienia i ustalenia dalszej procedury postępowania.

LYSSETKY są stosowane na całym świecie

Bardzo popularne na Słowacji i w Czechach, w Niemczech, oraz USA i Kanadzie - cieszą się dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród posiadaczy psów, którzy często szczepią swoje zwierzaki tam gdzie mogą otrzymać LYSSETK-ę.

LYSSETK-a pomaga również w odzyskaniu psa

Po zaszczepieniu i zawieszeniu znaczka do obroży, numer identyfikacyjny LYSSETKY zapisywany jest w karcie klienta (numer pozycji w rejestrze psów zaszczepionych). Teraz, każdy kto znajdzie zagubionego zwierzaka z LYSSETK-ą, może zadzwonić do gabinetu. Dzięki numerowi identyfikacyjnemu ustala się właściciela zguby i pies szybko trafia do swojego domu.

W razie choroby czy nagłego wypadku psa

Jego właściciel ma zawsze „pod ręką” nr telefonu do Przychodni, a stały kontakt to poczucie bezpieczeństwa dla klienta i budowanie pozytywnych z nim relacji.

Opis LYSSET-ki

LYSSETKY produkowane są w czterech podstawowych, ustalonych międzynarodowo kolorach i kształtach, które zmieniają się co roku - złoty owal, zielony dzwoneczek, czerwone serce i granatowa rozeta. Na LYSSET-ce wygrawerowany jest: rok szczepienia i oznaczenie kraju, oznaczenie szczepionki, nazwa, adres i telefon Przychodni, numer identyfikacyjny.
lyssetky-medalion.jpg

Pozostałe usługi: